27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nowości od Kroopka. Dziwna fala kradzieży w Amsterdamie, czyli instruktaż dla tucholskich "hodowców ziół"

1 min read

Holenderscy policjanci bezradnie rozkładają ręce, a właściciele luksusowych aut przecierają oczy ze zdumienia. Złodzieje w Amsterdamie za cel obrali sobie wyłącznie modele z najwyższej półki, ale nie są zainteresowani wcale samochodem. O co więc chodzi?

Jak wszyscy wiemy, Amsterdam to nie tylko multikulturowa społeczność i setki rowerzystów na ulicach, ale również – a może przede wszystkim – kraina ziołem i trawką kwitnąca. To właśnie zamiłowanie ludzi do zielarstwa i hodowania roślinek popycha wielu z nich do włamywania się do luksusowych aut. Zamiast samochodu jednak mieszkańcy biorą…
1
… przednie reflektory. Nie jest to bynajmniej odosobniony przypadek – w przeciągu ostatnich dni policja odnotowała 20 takich przestępstw. Wszystkie dotyczą wyłącznie samochodów marki Porsche. Czy potrafisz rozwikłać tę zagadkę, godną współczesnego Sherlocka Holmesa?
2
Powód jest banalnie prosty – reflektory zamontowane w samochodach Porsche są niezwykle wydajne pod względem wydzielanej ilości ciepła i światła, a do tego są bardzo energooszczędne i praktycznie nie zużywają energii. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że idealnie nadają się do domowej uprawy marihuany.
8

 

 

Myślicie, że firma Porsche powinna zainteresować się wejściem na ten bądź co bądź niszowy rynek?

___________________________________

Kroopek

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook