25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Na stelażu znajdującym się przy ul. Dworcowej w Tucholi, między wjazdem do Komendy Powiatowej Policji a blokiem mieszkalnym, zawisł dzisiaj (19.03) nowy baner z grafiką promującą walory gminy Tuchola. TOKiS – PRESS TV był na miejscu.

Baner jest imponujący i to nie tylko pod względem rozmiarów, najważniejsze są co przedstawia i kwestie estetyczne. Krótko mówiąc wielkie brawa dla autorki projektu za technikę, kompozycję, staranność i zwyczajnie za świetny pomysł.

Baner świetnie się kojarzy, tradycja związana z kulturą, sztuką borowiacką, przyrodą, aktywnym wypoczynkiem. Na banerze nie zabrakło też grafiki ze średniowieczną zabudową Tucholi oraz sztandarowego hasła: „Przyjeżdżajcie! Las Was powita, a ludzie ugoszczą”. Lokalizacja w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego jest idealna, aby witać gości przyjeżdżających do stolicy Borów Tucholskich. Dodajmy, że projekt baneru – na prośbę zastępcy burmistrza Tucholi Iwony Opoczyńskiej – wykonała Agnieszka Joppek z Tucholskiego Ośrodka Kultury.


Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook