29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nowy budynek OPS-u gotowy w stanie surowym, trwa wyścig z czasem

1 min read

Nowoczesny budynek tucholskiego OPS-u będzie oddany do użytku już w listopadzie tego roku. Czy ta prognoza się spełni? Sądzimy, że tak…

Kolejny już raz odwiedziliśmy plac budowy u zbiegu ulic:  Świeckiej i Karasiewicza, praca wre, budowlańcy uwijają się w tempie zbliżonym do prędkości światła. Mury już dawno wykluły się z fundamentów, a całość rzeczywiście zaczyna przypominać wielki dom. Czasu jest niewiele, ale wszystko powinno się udać. Nie ukrywajmy, wykonawcy pomogła znakomita… pogoda. Czy to przypadek, czy tez dzieło jakiegoś zaklinacza pogody? Tym razem przetarg wygrała odpowiedzialna firma, a poprzednia, ta niepoważna,  zapłaci miastu spory rachunek. I… dobrze!

Nowy budynek tucholskiego OPS-u już stoi, narazie w stanie surowym. Pozostało jeszcze wiele pracy, plus te najbardziej czasochłonne – wykończeniowe. Nowy budynek imponuje wielkością i wzbudza wśród mieszkańców uzasadnione pytania: – dlaczego on jest taki duży? Czy to nie jest okazja do tego, aby rozbudować kadrę urzędniczą?

Na te i inne pytania odpowiemy już za kilka miesięcy…

_______________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook