Nowy dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich

Mamy roszadę na stołkach, być może będzie to z korzyścią dla nas. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy „zafundował” sobie nowego dyrektora, jest nim pan Przemysław Dąbrowski, zastąpił on „niezatapialnego” pana Mirosława Kielnika, który oczywiście pozostał w strukturze ZDW.

Przemysław Dąbrowski wraz z 1 czerwca został powołany przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego na stanowisko dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy. Nowy dyrektor został wybrany w wyniku konkursu. Jego zadaniem będzie nadzór nad szeregiem prac na drogach wojewódzkich w całym regionie.

Nowy dyrektor ZDW w 2004 ukończył Akademię Techniczno-Rolniczą w Bydgoszczy z tytułem magistra inżyniera. Następnie po rocznym zatrudnieniu w Zarządzie Dróg Miejskich w Bydgoszczy na stanowisku laboranta, rozpoczął pracę w firmie Skanska. W ciągu prawie 15 lat pracował na wielu stanowiskach od inżyniera, kierownika robót, kierownika budowy do funkcji menadżerskich. Ostatnie lata pracował jako dyrektor zespołów projektów. W tym czasie uczestniczył w wielu realizacjach w województwie kujawsko-pomorskim, takich jak budowa Autostrady A1, przebudowa dróg krajowych i wojewódzkich. Dotychczasowy dyrektor Mirosław Kielnik pozostał w strukturze ZDW.


(red.)

zdw-bydgoszcz.pl

Fot. Filip Kowalkowski

admin

Next Post

PROJEKT: „Rozbudowa ul. Budowlanej i ul. Plaskosz w Tucholi - zapewnienie koniecznego, bezpośredniego połączenia drogowego z planowanymi i istniejącymi terenami inwestycyjnymi”

czw Cze 6 , 2019
Inwestycja jest zlokalizowana w Tucholi i obejmuje ul. Budowlaną(w części dotychczas nieutwardzonej) i ul. Plaskosz (fragment istniejącego odcinka pomiędzy ul. Budowlaną, a planowanymi terenami inwestycyjnymi zlokalizowanymi na działce o nr ewid. 1628 oraz wybudowaną odnogę ul. Plaskosz łączącą dotychczasowy jej przebieg z drogą powiatową na 1015C Tuchola – Tleń).

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook