23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nowy prezes PK w Tucholi

2 min read

Środa, pierwszy dzień lipca, zapewne głęboko zapadnie w pamięci nowego Prezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego w Tucholi, którym został pan Tomasz Stybaniewicz, dotychczas piastujący funkcję zastępcy Burmistrza Tucholi.

Bez wątpienia trudno będzie się przestawić tym wszystkim, którzy przyzwyczaili się do codzienności. Jutro już od rana nowy Prezes z pewnością nie zasiądzie w swoim fotelu, tylko od razu ruszy do pracy „w terenie”, co nie będzie specjalnym zaskoczeniem dla tych wszystkich, którzy znają byłego Burmistrza. TOKiS – PRESS TV przeprowadził krótką rozmowę z nowym szefem komunalki i już wiemy, że Prezes ma ambitne plany i nie boi się wyzwań, jak również pobrudzenia sobie rąk w pracy. Nie będzie roszad kadrowych. Prócz szarej codzienności firmy, wielki nacisk położony będzie na prace związane z przebudową tucholskiej oczyszczalni ścieków. Pan Tomasz wierzy w swoją załogę. Jest przygotowany precyzyjny plan, który w trybie natychmiastowym zostanie wcielony w życie. Sądząc po szczegółach, pan Prezes bardzo wysoko ustawił poprzeczkę, ale plan jest bardzo rozsądny, a jego realizacja całkowicie wykonalna, zwłaszcza pod względem finansowym.  Za to warto trzymać kciuki, miasto bardzo czeka na oczyszczalnię z XXI wieku.

TOKiS – PRESS TV spotkał się dzisiaj również z panem Burmistrzem Tadeuszem Kowalskim, który w rozmowie jasno się wyraził, że w realizacji zadań spółki PK ma pełne zaufanie do swojego byłego zastępcy i jest spokojny o jakość usług i realizację zarówno obecnych jak i przyszłych planów rozwoju PK.


(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook