25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

"O.K., zróbmy to…, niech wpierw powstanie papierowy kwartalnik TOKiS – PRESS…"

1 min read

To było nieuniknione, tucholskie media wzbogacą się o nowe czasopismo. Roboczy tytuł jest przewidywalny, ale czy ostateczny? Czas pokaże.  Dzisiaj zapadła ostateczna decyzja o tym, że prócz wydań elektronicznych, stworzymy pismo w konwencji tradycyjnej, które poruszać będzie tematy z różnych dziedzin. Wspólnym mianownikiem oczywiście będzie Nasz Powiat, choć informacje pochodzić będą z różnych stron, nie tylko z Polski.

Konwencja czasopisma przypominać będzie jeden z ambitniejszych tytułów, który przed laty zaistniał na tucholskiej scenie wydawniczej. Pójdziemy o krok dalej, łącząc dawny wzór ze współczesnością. Prócz tego w zamierzeniach do pisma dołączony będzie nośnik z tematami, które poddano rozwinięciu o autorskie materiały filmowe.

W zamierzeniach, pismo ma być konkurencyjne cenowo w porównaniu z tytułami już istniejącymi, priorytetem będzie  jakość informacji. Powstanie także specjalny dodatek (aplikacja abonencka) dla mieszkańców Naszego Powiatu, którzy wyemigrowali do innych miast i państw, a skądinąd wiemy o tym, że bardzo życzliwie przyglądają się poprzez elektroniczne łamy TOKiS-a, swoim rodzinnym miejscowościom. Zapewnimy im ogląd z tzw. pierwszej ręki.

 

Trzymajcie za nas kciuki!

 

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook