24 października 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

O nas

Szanowni, tokis.pl w postaci, którą znamy od prawie dziesięciu lat, odchodzi do archiwum. Było to nieuniknione i całkowicie uzasadnione.

Interwencje, polemiki, wywiady, felietony, artykuły, galerie, filmy, trochę się tego nazbierało i było bardzo kosztownie. Wystarczy, nadeszły zmiany, a te będą ciekawym wyzwaniem. Znając dobrze rynek wiemy, czego nam wszystkim potrzeba, dlatego powstał kolejny projekt, który skierowany jest do przedsiębiorców, samorządowców, partii, stowarzyszeń i tych wszystkich niespokojnych duchów, którzy mieli odwagę wziąć swój i cudzy los we własne ręce. Będziemy ich promować nie tylko doświadczeniem, ale i potężną bazą sprzętową, którą mamy i z której się cieszymy. Ciągle inwestujemy, ale…, właśnie, praca dla idei musiała się kiedyś zakończyć. To właściwy czas.
Co się zmieni? Prawie wszystko, a szczegóły poznają Czytelnicy i Widzowie już 31 dnia lipca, o północy. Tego dnia i od tej godziny oddamy do użytku to, co najlepsze. Będzie zaskakująco i mamy nadzieję, że budująco. Poznamy nie tylko walory naszej krainy, województwa, czy Naszego Pięknego Kraju. Jesteśmy w przededniu podpisywania umów z Naszymi Znakomitymi Partnerami. Zapewnimy im najwyższą jakość usług, będzie też coś od nas dla Was, to się nie zmieniło, dalej będziemy promować nasz mały świat, który oszałamia kolorami, pasją ludzi, światem roślin, zwierząt i niepowtarzalnymi krajobrazami. O ile opanowaliśmy dwie przestrzenie – ziemię i powietrze, to za chwilę zejdziemy pod wodę, by i tam zaznaczyć ślad serią fotografii, filmów itp.
Dziękujemy za te lata i zapraszamy do pozostania z nami.


Pozdrawiam.

Wydawca

Mariusz R.Fryckowski i Przyjaciele.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook