25 października 2020

Obawiamy się Waszych szczepionek, bo nie wiemy co w nich jest!

2 min read

Ludzie mają prawo do dokonywania świadomych wyborów, bez miecza ślepego, restrykcyjnego prawa nad swoją głową, jak było to w czasach niewolnictwa.

Nikt nie polemizuje z nauką i bezspornymi odkryciami medycyny i farmakologii. Szczepionki,to genialny „wynalazek” i tylko dzięki nim można opanować pewne stany chorobowe, ale nie lękowe! Pacjent ma prawo wiedzieć, co znajduje się we fiolce, ma prawo znać skład szczepionki, a tym bardziej jej pochodzenie, warunki przechowywania i transportu. Bez tej wiedzy, lobby przeciwników szczepień będzie w permanentnym konflikcie z lobby farmaceutycznym, które w  wielu przypadkach zwyczajnie nas oszukuje. Nie podlega dyskusji fakt, że niektóre szczepionki miast pomagać – szkodzą, istnieje już tyle niezależnych analiz, że będzie już tylko gorzej, również w Polsce. Nie pomogą prośby i groźby, nie można traktować obywateli jak bezmyślnej, niepoczytalnej „magmy”, która ma wyłącznie wykonywać polecenia i przyswajać wiedzę, w myśl zasad mechanizmów propagandy, tak dobrze nam znanej z telewizyjnych serwisów informacyjnych lewej i prawej strony politycznej. Obywatel i jego zdrowie są dobrami najwyższymi, kto tego nie rozumie,powinien zostać natychmiast odosobniony przez Temidę.

Tym bardziej, z wielką rezerwą odnosimy się do podobnych ogłoszeń:

KOLEJNE SZCZEPIENIA W GMINIE TUCHOLA

Burmistrz Tucholi informuje, że gmina Tuchola przystąpiła do realizacji kolejnego programu polityki zdrowotnej pn. „Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim”.

Program będzie realizowany w 2019 roku wspólnie z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Jest on kierowany do osób w wieku powyżej 65 lat, zameldowanych na terenie gminy Tuchola, które nie były szczepione szczepionką przeciwko pneumokokom i należą do grupy ryzyka – osoby leczące się z powodu przewlekłego nieżytu oskrzeli i astmy oskrzelowej.

Obecnie gmina Tuchola realizuje 3 programy polityki zdrowotnej:

a) „Programu szczepień ochronnych przeciwko grypie populacji z grupy szczególnego ryzyka tj. osób w wieku od 65 lat, na lata 2017-2021”;

b)  „Programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Gminie Tuchola na lata 2017-2021”;

c)  „Programu profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród dzieci w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim”.

____________________________
(red.)
źródło: tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook