13 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Od 1 czerwca nadleśnictwo Woziwoda ma nowego szefa

1 min read

1 czerwca powitano nowego nadleśniczego –Stefana Konczala, pełniącego w ostatnich kilku latach funkcję zastępcy nadleśniczego w Nadleśnictwie Tuchola.

Nadleśniczego przedstawił pracownikom zastępca dyrektora RDLP w Toruniu ds. ekonomicznych  Roman Dobrzyński. Jednocześnie była to chwila pożegnania nadleśniczego Mariusza Brunki, który stanowisko to sprawował od 1.lutego 2017 r. W imieniu załogi  podziękowania za współpracę i życzenia pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, ustępującemu ze stanowiska nadleśniczemu,  złożyło kierownictwo nadleśnictwa. Życzenia i podziękowania za pełnienie służby w trudnym dla nadleśnictwa okresie, skierował również obejmujący stanowisko nadleśniczy oraz zastępca dyrektora RDLP Roman Dobrzyński.

Sprawujący aktualnie funkcję nadleśniczego Stefan Konczal powrócił po wielu latach do Nadleśnictwa Woziwoda. Przez 7 lat (lata 1993-1999) pełnił tu bowiem funkcję inżyniera nadzoru oraz zastępcy nadleśniczego. Prace zawodową, jak sam poinformował na spotkaniu, rozpoczął w Nadleśnictwie Przymuszewo w 1983 r.

Ukończył Wydział Leśny Akademii Rolniczej w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu ochrony przyrody, organizacji i zarządzania w gospodarstwie leśnym, kompensacji przyrodniczej, Natury 2000 i inne. Pracował również w nadleśnictwach Trzebciny, Osie, Dąbrowa oraz Tuchola na stanowiskach nadleśniczego, inżyniera nadzoru oraz zastępcy nadleśniczego.


woziwoda.torun.lasy.gov.pl/

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook