25 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Odszedł od nas ktoś wyjątkowy…

1 min read

Informacja, którą przekazał Tucholski Ośrodek Kultury, bardzo nas zasmuciła.

Odeszła od nas wspaniała koleżanka, zawsze uśmiechnięta, miła, uczynna, bardzo zaangażowana w to, co przez tyle lat robiła. Wygasło jasne światło na firmamencie Tucholskiego Ośrodka Kultury, wielka strata dla nas wszystkich, którzy znaliśmy i ceniliśmy Mirkę od… zawsze.

Spoczywaj w spokoju.

tokis.pl

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki, długoletniej, wzorowej pracownicy Tucholskiego Ośrodka Kultury – Mirosławy Dąbrowskiej.

Śmierć, Mirko, obezwładniła Cię i zabrała w nieznane. Pojawiła się kradnąc Ciebie, przeszyła nasze serca bólem i pokazała nam jacy jesteśmy wobec niej bezsilni.
Oddałaś się w pełni swojej pracy, którą wykonywałaś z ogromną pasją. Twój entuzjazm i zamiłowanie do muzyki klasycznej, zaowocowały szeregiem projektów, które melomani pokochali.
Byłaś nie tylko pracowniczką Tucholskiego Ośrodka Kultury, ale przede wszystkim serdeczną koleżanką. Z Tobą, Mirko, mogliśmy się głośno śmiać, ale i uronić po cichu łzę.

Rodzinie składamy najszczersze kondolencje. Nie znajdujemy słów pocieszenia, wobec czego prosimy przyjąć wyrazy wsparcia i otuchy.

Z wyrazami żalu i współczucia,
Dyrektor wraz z całym zespołem pracowników Tucholskiego Ośrodka Kultury


(red.)

Fot. TOK Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook