31 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Odwiert Tuchola 4 – sensacyjny prezent od Świętego Mikołaja, czyli… TOKiS-u!

2 min read
Odwiert Tuchola 3 – kadr z naszego filmu, który udostępniliśmy polskim mediom komercyjnym.

Drodzy Państwo, minęła północ rozpoczął się właśnie szósty dzień grudnia, słynne mikołajki. Jesteśmy przekonani o tym, że zanim wczoraj ułożyliście się Państwo do snu, wyczyściliście swoje buty. To ważne, bo właśnie w nich znajdziecie pierwszy prezent, (lub rózgi) oczywiście od TOKiS-a.  Za kilka godzin, dzięki naszej informacji rozdzwonią się telefony pana wójta Kęsowa i Jego współpracowników. Urzędnicy ci będą odpowiadali twierdząco na pytania, które pierwszy raz dzięki nam, będą mogli zadać w ważnej sprawie lokalni dziennikarze.

Firma Fx Energy buduje właśnie drogę dojazdową i przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnych wierceń w poszukiwaniu paliw kopalnych, tym razem w pobliżu miejscowości Obrowo (gmina Kęsowo). Mamy pewność, że do gminy powrócili nafciarze. Po spektakularnym sukcesie, który odniósł odwiert Tuchola 3 w Sicinach, pora na odwiert Tuchola 4, właśnie w okolicach Obrowa.

Kiedy droga zostanie ukończona, ustawiona ponownie stanie gigantyczna wiertnia, której świder zacznie przebijać się przez skały w poszukiwaniu… no właśnie, na co natrafią tym razem? Tego nie wiemy, ale mamy informacje, że pierwszy raz wiertnica zostanie uruchomiona najpóźniej w styczniu 2014 roku, czyli prawie jutro!

Z przyjemnością informujemy o tym, jako pierwsze medium w Kraju. Już wkrótce odwiedzimy to miejsce i przygotujemy na ten temat relację specjalną.

Panie, panowie, chyba już czas, aby kupić sobie ubrania identyczne z tymi, które noszą szejkowie ( nie mylić z półpłynną, słodką substancją w kubku ze słomką, którą sprzedają lodziarnie, wmawiając nam różne dziwne rzeczy), mamy bogactwa, o których nie śnili nawet jasnowidzący!

Od dzisiaj odwiert TUCHOLA 4 będzie tematem wiodącym w mediach.

 ____________________________

(Mariusz R.Fryckowski)

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook