12 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Odznaczenia dla tucholskich policjantów

1 min read

W czwartek (16.07.2020r.) w Bydgoszczy odbyły się wojewódzkie obchody z okazji Święta Policji, w których wzięli udział m.in. Wojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Mikołaj Bogdanowicz, Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Zbigniew Ostrowski i Wiceprezydent Bydgoszczy Pan Mirosław Kozłowicz oraz Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Piotr Leciejewski.

W trakcie ceremonii nastąpiło wręczenie odznaczeń i medali policjantom oraz pracownikom garnizonu kujawsko-pomorskiego. Trzech tucholskich funkcjonariuszy otrzymało szczególne wyróżnienia:

  • podinsp. Wiesław Gapa- Komendant Powiatowy oraz asp. szt. Marcin Krajewski –Kierownik Posterunku w Cekcynie, MEDAL SREBRNY za długoletnią służbę przyznany przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Ten medal jest nadawany za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.
  • mł. asp. Tomasz Kozielecki- Przewodnik Psa Służbowego, BRĄZOWĄ ODZNAKĘ zasłużony policjant. Takie odznaczenie przyznawane jest przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w uznaniu szczególnych zasług i osiągnięć służbowych, którymi funkcjonariusz przyczynił się do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymania bezpieczeństwa lub porządku publicznego.

Autor: mł. asp. Bartosz Wiese
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook