20 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Odznaczenia dla tucholskich policjantów

2 min read

dav

W piątek (22.11.2019r.) w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się spotkanie Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Pawła Spychały i Przewodniczącego NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego Piotra Kujawy z policjantami i pracownikami policji, którzy w roku 2019 uczestniczyli w zawodach i turniejach sportowych. Uczestnikami tej uroczystości były osoby, które osiągnęły sukcesy indywidualne i drużynowe stając na podium lub zajmując wysokie miejsca, na szczeblu wojewódzkim, krajowym i międzynarodowym. Odznaczenia otrzymało troje tucholskich mundurowych.

W ramach podziękowania za osiągnięcia sportowe promujące środowiska policyjne i związkowe garnizonu kujawsko-pomorskiego Przewodniczący NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego i Pan Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy wręczyli naszym sportowcom pamiątkowe statuetki i dyplomy w ramach podziękowania za ich zaangażowanie i promocje naszego środowiska. Do grona policyjnych sportowców dołączyli również funkcjonariusze tucholskiej komendy:

  • mł. asp. Bartosz Wiese- Oficer Prasowy, który zajął I miejsce w kategorii indywidualnej oraz drużynowej podczas „III Turnieju Strzeleckiego o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP woj. kuj.-pom.”

  • asp. Paweł Karpus –  Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, który zajął II miejsce w kategorii indywidualnej oraz I miejsce w kategorii drużynowej podczas „III Turnieju Strzeleckiego o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP woj. kuj.-pom.”

  • st. post. Sandra Balcer- Zespół Ruchu Drogowego, która zajęła III miejsce w kategorii indywidualnej oraz I miejsce w kategorii drużynowej podczas „III Turnieju Strzeleckiego o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP woj. kuj.-pom.”

Po wręczeniu podziękowań była okazja do pamiątkowego zdjęcia i następnie wszyscy uczestnicy zostali na wspólnym poczęstunku, gdzie mogli wymienić swoje wrażenia ze startów sportowych. Była to również doskonała okazja do spotkania się w szerszym gronie naszych koleżanek i kolegów, którzy w różnych dziedzinach sportu osiągnęli sukcesy.


Autor: NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook