28 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Odznaczenia i wyróżnienia dla pracowników tucholskiej policji

2 min read

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zorganizowano obchody Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej. Uroczysta zbiórka odbyła się w Bydgoszczy w Kinoteatrze. W trakcie tej uroczystości wyróżnienia otrzymały dwie pracowniczki tucholskiej komendy oraz Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Tuchola.

Data 11 listopada 1918 roku to nie tylko symboliczna data odzyskania niepodległości, ale także dzień przypominający nam, jak ważną rolę w odbudowie państwa odegrała służba cywilna oraz, jak ważną funkcję w państwie pełni ona dziś. Z tej okazji Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała podziękował wszystkim zebranym pracownikom cywilnym za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków, sumienność i zaangażowanie w pracę.

W swoim wystąpieniu insp. Paweł Spychała podkreślił, jak ważna jest praca urzędników i pracowników Policji, gdyż ich profesjonalizm ma ogromny wpływ na sprawne i efektywne funkcjonowanie Policji.

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy wręczył okolicznościową nagrodę wyróżniającym się urzędnikom Korpusu Służby Cywilnej i pracownikom w tym Pani Monice Iwickiej- Starszej Referent Zespołu Kadr i Szkolenia i Prezydialnego Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

Podczas uroczystości Przewodnicząca Krajowej Komisji Wykonawczej NSZZ Pracowników Policji P. Małgorzata Lewicka oraz Zastępca Przewodniczącego Zarządu Regionu Bydgoskiego NSZZ „Solidarność” Pan Jan Krygier wręczyli odznaczenia i wyróżnienia zasłużonym pracownikom i działaczom związków w tym Pani Bogumile Iwickiej- Specjalistce Zespołu Kadr i Szkolenia i Prezydialnego Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości, w podziękowaniu za długoletnią współpracę oraz za wybitne zasługi w dziedzinie realizacji ustawowych zadań Policji z rąk Wicewojewody Pana Józefa Ramlaua brązowy „Medal za Zasługi dla Policji” otrzymał Pan Adam Wenda – Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Tuchola.

Biorący udział w uroczystości komendant tucholskiej policji nadkom. Wiesław Gapa, pogratulował naszym wyróżnionym otrzymanych odznaczeń i życzył dalszej satysfakcji z pracy, wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz kolejnych sukcesów.


Zdjęcia: Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Autor: podinsp. Monika Chlebicz
Publikacja: sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook