25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholskie starostwo stawia na turystykę i to jest bardzo dobra wiadomość. O naszym powiecie stanowią gminy. W ciągu ostatnich dwóch lat TOKiS – PRESS TV dokonał rejestracji na terenie trzech z nich. Dwóm gminom już wcześniej złożyliśmy ofertę współpracy, pozostała gmina Śliwice, która bardzo się zmieniła i na nowo musimy ją poznać  w dodatku z pomocą przewodnika. Tam dotrzemy już wkrótce.

Efektem wspólnych starań jest film, który skierowany będzie do turystów, których z roku na rok gościmy w coraz większej liczbie. Gotowy materiał będzie prezentowany podczas różnych konferencji, spotkań i targów. Propozycja jest oczywista, nasza bardzo bogata baza sprzętowa jest do Państwa dyspozycji. Czas nagli i już dzisiaj należy rozpocząć pracę nad ostateczną wersją obrazu, który musi być gotowy wiosną 2021 roku, aby w odpowiednim czasie oferta trafiła do odbiorców.

Dzisiaj przedstawiamy wersję roboczą, poglądową filmu, która uwzględnia gminy: Tuchola, Kęsowo i Gostycyn. Wersja ostateczna będzie zupełnie inna, nie zmieni się tylko jedno, przewidujemy jakość 4 lub 8K.

Zapraszamy do współpracy.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook