8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Oficjalne otwarcie nowego budynku tucholskiej komendy policji już w najbliższy piątek!

1 min read

Z wielką przyjemnością TOKiS – PRESS przyjął właśnie to zaproszenie od tucholskiej policji. Nasi mundurowi już oficjalnie rozpoczną pracę w owym budynku. Koniec z niewygodami, awariami, skrzypiącymi podłogami i brakiem miejsca dla interesantów. Już w od najbliższego piątku wszystko się zmieni.

Oficjalne otwarcie komendy poprzedzone galą rozpocznie się w samo południe, z pewnością nie zabraknie znamienitych gości, ale nie oni są tutaj ważni, a funkcjonariusze, którzy w godnych warunkach będą mogli wreszcie pełnić swoją służbę. Kilka tygodni temu, kiedy obiekt był jeszcze w trakcie wykańczania wnętrz, komendę odwiedziła minister Piotrowska – szefowa resortu. Jednak ta wizyta nie miała większego znaczenia, traktować ją należało jako „przedwyborczą akcję” promocyjną samej szefowej, która miała swoje aspiracje polityczne. Tuchola była ledwie jednym z przystanków jej kampanii.

Wybory przetasowały wszystko, a formacja pani minister zeszła do defensywy, ona sama zasili tylko poselskie ławy, skompromitowanej formacji. Nadchodzi nowe, czy lepsze? To przed nami. Tucholscy policjanci, prócz nowego budynku otrzymali również kilka nowych radiowozów, które z pewnością się przydadzą.

Czegóż można im życzyć? Każdej satysfakcji z wykonywanej pracy, a nam tego, aby byli zawsze blisko ludzi, obywateli, by nam  służyć chronić nas , a czasami bronić.

Obejrzyjmy kilka historycznych już kadrów.

 

_________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook