30 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Okradli sklep, ich godziny na wolności, są już policzone…

2 min read

Jeden z kilku sklepów spożywczych położonych przy ulicy Świeckiej, został tej nocy okradziony. Złodzieje, to pospolici idioci, którzy już niedługo, przestaną cieszyć się wolnością.

To jedna z nielicznych placówek handlowych, która ma ustaloną markę i liczną klientelę. Zatrudnia kilka osób. Panie ekspedientki są zawsze miłe, wyrozumiałe, starają się jak mogą, aby zaopatrzyć kupujących w to, co najlepsze. Sklep doceniają również przejezdni, którzy wiedzą o tym, że nawet o świcie, kiedy miasto jeszcze śpi, tutaj można kupić ciepłe, chrupiące pieczywo, czy kanapki na wynos.

Jeszcze ledwie kilka dni temu dokonano w nim prac remontowych z myślą zarówno o bezpieczeństwie, jak również wygodzie klientów i sprzedających, niestety, nikt nie potrafi zabezpieczyć obiektu na tyle skutecznie, by stał się idiotoodpornym.

Jakież musiało być zdenerwowanie pracownicy, która jak zwykle o świcie otworzyła sklepik i zobaczyła, że ktoś już ją uprzedził. Na miejsce szybko dotarli policjanci i zabezpieczyli miejsce. Chwilę później przybyli policyjni technicy. Niestety, sklep obecnie nie działa, a kupujący zwykle o tej porze, będą musieli skorzystać z usług innej placówki handlowej.

Do wnętrza sklepu włamano się od strony malutkiego zaplecza. Do tej chwili wiemy, że zniknęły głównie papierosy. Można podejrzewać, że złodzieje – troglodyci, zainteresowali się, jak na prymitywów przystało, artykułami spożywczymi, być może alkoholami. Cóż, „dymek” kocha płyny. Pewnie  do tej chwili amatorzy cudzej własności leżą gdzieś w krzakach i raczą się łupami.

To wyjątkowo prymitywne przestępstwo, z pewnością zostanie wykryte, to już tylko kwestia  czasu.

Trzymamy kciuki za policjantów.

Z ostatniej chwili…

Około godziny 7.03 sklep jest jeszcze pod nadzorem policji.

_______________________

(red.)

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook