20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Od tej chwili Pani Sekretarz będzie miała już tylko jeden dom

2 min read

SONY DSC

Ostatni piątek rzeczywiście był wyjątkowy, prócz tego, że właśnie tego dnia odbywała się kolejna sesja Rady Miasta, było coś jeszcze…, pożegnanie Pani Sekretarz Jadwigi Krajeckiej. Dokładnie, 40-lat minęło…

O tym, że nasza bohaterka odchodzi na emeryturę, już informowaliśmy, ale to, co wydarzyło się podczas sesji, jest godne odnotowania. Po omówieniu części zaplanowanych punktów, Przewodniczący RM ogłosił przerwę. Była długa, ale ten czas był w pełni uzasadniony, zebrani radni, goście i przyjaciele pożegnali Panią Sekretarz.

Jako pierwszy głos zabrał Burmistrz Tucholi, tym razem jego długie wystąpienie było w pełni trafione. Pan Burmistrz podkreślił znaczenie Pani Sekretarz w swojej karierze samorządowca. Był to prawdziwy wodospad komplementów i słów wdzięczności dla pracy znakomitej urzędniczki. Pomimo emocji, Pani Sekretarz, jak zawsze, zachowała klasę, ale nasz „wścibski obiektyw” coś tam dostrzegł:)

Nadszedł czas na kwiaty i krótkie, ale jakże rzeczowe i przemyślane podziękowania zebranym – głos zabrała Pani Sekretarz. Otrzymała wielkie brawa.

Stanowisko Sekretarza Gminy obejmuje Pani Justyna Gackowska, dotychczasowa sekretarz Cekcyna, z którą już wkrótce porozmawiamy.


(red.)

„Urząd był moim drugim domem” – Pani Sekretarz gminy Tuchola odchodzi na emeryturę

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook