13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU TUCHOLSKIM

1 min read

W piątek 2 sierpnia br. w Szpitalu Tucholskim odbyło się uroczyste otwarcie przeniesionego w nowe miejsce oddziału dziecięcego. Oddział znajduje się teraz na pierwszym piętrze szpitala. Oczywiście nie uznano tego za konieczne, aby o fakcie powiadomić nas. Trudno, przeżyjemy, a społeczeństwo powiatu powiadamiamy słowami autora notatki, która pojawiła się w witrynie powiatu.

W  uroczystości otwarcia udział wzięli Poseł na Sejm RP Jarosław Katulski, Przewodniczący Rady Powiatu Tucholskiego Michał Mróz, Starosta Tucholski Dorota Gromowska, Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Oddziału NFZ Tomasz Pieczka,  pracownicy szpitala oraz zaproszeni goście. Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Św. Jakuba Jan Pałubicki poświęcił nowy oddział.Na ręce Prezesa Szpitala Tucholskiego Leszka Plucińskiego złożono gratulacje i podziękowania a także prezenty dla dzieci, które będą korzystały z nowoczesnych i przyjaznych pomieszczeń nowego oddziału.Jak stwierdził Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Oddziału NFZ, wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, jak i najnowocześniejszy sprzęt medyczny to gwarancja najwyższej jakości usług. Ma to duże znaczenie przy ocenie działalności i kontraktowania przez NFZ.

Prezes Szpitala Tucholskiego bardzo serdecznie podziękował przybyłym gościom za wszelką pomoc, jaką otrzymał szpital. Szczególne podziękowania zostały skierowane pod adresem Rady Powiatu i Zarządu Powiatu Tucholskiego za udzielone wsparcie w trakcie całego procesu inwestycyjnego.

Z witryny powiatu tryb „Echo”.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook