Pan Karol Gutsze członkiem Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Kujawsko Pomorskiego IV kadencji!

Urząd Marszałkowski  powołał skład wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na najbliższe 3 lata. Gremium, wspólnie z Sejmikiem Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, buduje współpracę NGO-sów z samorządem województwa.

W poniedziałek (11 lutego) w Urzędzie Marszałkowskim, z udziałem marszałka Piotra Całbeckiego, odbyło się spotkanie, podczas którego nowi członkowie odebrali nominacje, a członkowie ustępującej rady podziękowania. Rada jest organem konsultacyjnym i opiniodawczym w dziedzinie współpracy samorządu województwa z trzecim sektorem. Realizuje swoje zadania w ścisłej w współpracy Sejmikiem Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W skład ciała wchodzą:

  • przedstawiciel Urzędu Wojewódzkiego
  • dwóch przedstawicieli sejmiku województwa
  • czterech przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego (w tym przewodniczący Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego)
  • siedmiu przedstawicieli organizacji pozarządowych.

My cieszymy się z tego, że w skład specgrupy wszedł Naczelnik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Tucholi, pan Karol Gutsze.

Skład Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Kujawsko-Pomorskiego nowej kadencji


(red.)

kujawsko-pomorskie.pl

admin

Next Post

Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie- Światowy Dzień Chorego

wt Lut 12 , 2019
Pod hasłem Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie obchodzony jest w tym roku Światowy Dzień Chorego. Ustanowiony w 1992 roku przez Papieża Jana Pawła II. W Bydgoszczy obchody zostały połączone ze Świętem Służby Więziennej w stulecie polskiego więziennictwa. W uroczystościach w bydgoskim Areszcie Śledczym wziął udział wojewoda Mikołaj Bogdanowicz.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook