17 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

PASZPORT do Natury

2 min read

W tym roku po raz pierwszy w życiu doświadczyliśmy izolacji. Nie tylko od bliskich, przyjaciół, współpracowników, ale też od przyrody. Zabrakło rzeczy oczywistych – przestrzeni, powietrza i wrażeń, które dostarczyć nam może wyłącznie Natura. Kojący powiew wiatru, odgłos sunących po drodze kół roweru, spontaniczna wycieczka za miasto, malownicze krajobrazy, znane i nieznane zakamarki. Po sąsiedzku, albo trochę dalej, ale nadal u siebie. Tyle miejsc tak bliskich, że aż niedocenianych. Często zostawianych na „inną okazję”.

„Paszport do Natury” przygotowany w formie aplikacji mobilnej przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną to zaproszenie do udziału w podróży, dzięki której dowiemy się więcej o tym, co nas otacza.

 

Pandemia zmieniła podejście do oferty turystycznej. Życie przeniosło się do Internetu na niespotykaną dotąd skalę. Stąd decyzja o zastąpieniu paszportowej książeczki z poprzednich ośmiu edycji – aplikacją mobilną. Dzięki temu tradycyjne zbieranie pieczątek potwierdzających odwiedzenie danego miejsca odbywa się w przestrzeni, z udziałem telefonu. W przypadku miejsc związanych z naturą, ukrytych w parkach krajobrazowych, taka forma poprowadzenia do celu jest szczególnie wygodna i bezpieczna.

Natura nie wymaga od nas paszportu. Tu nie ma granic! No może… rwąca rzeka, dzikie leśne ostępy, wysokie łany zbóż. Paszport przyda Ci się jednak jako przewodnik w terenie,  przepustka do przygody i zapis trasy byś mógł wracać do nowo odkrytych miejsc.

Zbieraj punkty, wspomnienia, rób zdjęcia. Nagrodą jest piękno Natury… a przy odrobinie szczęścia również jeden z wielu voucherów pobytowych w Konstelacjach dobrych miejsc, ufundowany przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.

Do zobaczenia na trasie!

 www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel

Informacja: Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna


(red.)

tucholski.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook