czw. Lut 20th, 2020

Telewizyjno – Filmowa Agencja Promocyjna

Piąta edycja konkursu BEZPIECZEŃSTWO EKOLOGICZNE GMINY już za nami

1 min read

Już wszystko stało się jasne, po finale piątej edycji konkursu BEZPIECZEŃSTWO EKOLOGICZNE GMINY, który odbył się w Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Udział w nim wzięli uczniowie szkół naszego województwa, był też bardzo silny akcent tucholski. Dziesiątka młodych ludzi pochwaliła się wiedzą na temat ekologii rozwiązując trudny test i przygotowując także wspaniałe referaty. Kreatywność młodych ludzi była spora, do prezentacji wykorzystano różne techniki przekazu. Młodzi ludzie odnieśli się do działań na polu ekologii w swoich gminach. Ogrom pracy, którą włożyli w referaty, mogłaby we wszystkich przypadkach posłużyć jako wielce pouczający i to nie tylko dla mieszkańców, materiał w każdej publikacji.

Tokis, jak zawsze miał swoich faworytów i nie zawiodła go intuicja. W naszym filmie najlepszych prezentujemy na końcu,  warto podkreślić, że sędziowie stanęli przed trudnym wyborem. Nagrody i wyróżnienia trafiły do wszystkich uczestników konkursu w tym do opiekunów (nauczycieli), którzy pękali z dumy. W gali udział wzięli zaproszeni goście, był wśród nich również Nasz Starosta, którego tokisowi udało się nawet… rozśmieszyć.

Świetny konkurs, warty kontynuowania, miłego oglądania!