Piątek, pierwszy dzień 60 Dni Borów Tucholskich

Piątek przywitał mieszkańców i gości piękną, słoneczną pogodą. Czy było ciepło? Nie, mieliśmy darmowe tropiki, to wszystko nic, bo właśnie rozpoczyna się kanikuła.

Dni Borów Tucholskich poprzedziło ich otwarcie w węższym gronie, mianowicie podczas sesji rady miejskiej, która tego dnia umówiła swoje spotkanie. O tym, że uhonorowano jednego z mieszkańców Tucholi oraz znaną firmę, wszyscy już wiedzą, a kto nie miał okazji tych wydarzeń obejrzeć, zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału telewizyjnego. Podczas sesji pan Burmistrz nie dotrzymał jak zwykle słowa i „zagadał wszystkich na śmierć”, to oczywiście żart, ponieważ przypomniał ważny fakt z przeszłości, a ten dotyczył historii tucholskiego święta, które obchodzimy do dzisiaj.

W centrum miasta, swoje spotkanie mieli miłośnicy staroci. Każdy, kto miał na to ochotę mógł podziwiać historię zaklętą w przedmiotach, z czasów minionych.

Drugą połowę dnia, a właściwie wieczór, zdominował fantastyczny występ zespołu Brathanki.


(red.)

Posted in TV

admin

Next Post

Sobota, drugi dzień 60-tych Dni Borów Tucholskich ( relacja TOKiS – PRESS TV)

śr Lip 24 , 2019
Sobota była wyjątkowo nasycona imprezami, dla każdego coś miłego. Dla miłośników piłki nożnej była okazja kibicować uczestnikom X Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar 60. Dni Borów Tucholskich.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook