Pięć osób uczestniczyło w kolizji dwóch aut, 240-stka coraz bardziej niebezpieczna!

Dzisiaj przed południem doszło do kolejnego zdarzenia drogowego na DW 240, miejsce, jak zawsze, skrzyżowanie z drogi wojewódzkiej z drogą do Piastoszyna.

W zdarzeniu udział wzięły osobowy Mercedes klasy „A”, z Volkswagenem pick-upem. Na miejsce dotarły wszystkie służby.

Zaskoczenia nie ma, długa prosta pomiędzy Silnem i Żalnem zachęca kierowców do zachowań absurdalnych, nie wiemy, kto w tym przypadku jest sprawcą, to zapewne wyjaśnią funkcjonariusze drogówki. Wiemy natomiast to, że fatalne skrzyżowanie urąga wszelkim zasadom bezpieczeństwa i jest częstym tematem radnych, którzy proszą, apelują, ciągle bez skutku. Odpowiadający za drogę snują jakieś bardzo mętne plany, oddalone w realizacji na czas praktycznie nieokreślony. W tej sprawie jest tyle bezradności, zaniedbań i zaniechań, że winnych bardzo łatwo ustalić. Nawet teraz, doraźnie, niskim kosztem, można poprawić stan bezpieczeństwa w tym miejscu, problem w tym, że nikogo to nie obchodzi?


(red.)

Next Post

Polska polityka wschodnia? Możemy tylko groźnie kiwać palcem w bucie - Stanisław Michalkiewicz

pon Lut 11 , 2019
Stanisław Michalkiewicz ocenia politykę wschodnią Polski. Mówi o tym, że władze polskie zachowują się tak, jakby za wszelką cenę chciały, żeby Ukraina została mocarstwem. O kontaktach z Białorusią, którą traktuje z pogardliwym lekceważeniem, co jest oczywiście błędem.

Dla zainteresowanych

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook