BENEFIS PANA PIOTRA GRZYWACZA – Piękny gest Starostwa Powiatowego w Tucholi wobec zasłużonego obywatela!

Jest piekny, poniedziałkowy ranek, początek tygodnia, a jak powiada stare porzekadło: „Jaki poniedziałek, taki tydzień”. Mamy nadzieję, że nie będzie zły, na potwierdzenie tych słów pierwsza dobra informacja…

Pan Piotr Grzywacz – tucholanin, postać powszechnie znana i szanowana, człowiek niezwykłej skromności i wielkiego zaangażowania w sprawę  promocji naszego miasta: pedagog, wychowawca, leśnik, znakomity hejnalista, nawet kompozytor. Trudno powiedzieć którą z wielu specjalności specjalności zapomnieliśmy dodać, jednak nasze Starostwo Powiatowe nie zapomniało  i… uhonoruje długoletnią, świetną pracę pana Piotra… benefisem! To wspaniała wiadomość, zwłaszcza dla nas, którzy staramy się mówić i  pokazywać sukcesy tucholanina , który rozsławia Tucholę i jej tradycje nie tylko w Polsce, ale i świecie!

Przypomnijmy ostatnie nagranie z udziałem pana Piotra, którego dokonaliśmy podczas „Poranka Hubertowskiego”.

_________________________

TOKiS – PRESS zarejestruje całość.

(red.)

admin

Next Post

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler w Tucholi?

śr Paź 16 , 2013
Ostatnie klucze odlatujących ptaków uprzejmie doniosły nam, że prawdopodobnie w najbliższym czasie Tucholę odwiedzi pani Magda Gessler – celebrytka znana z niewybrednego, kuchennego języka, braku czepka na głowie i dość specyficznego smaku.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook