27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pierwsza zawodowa walka Godlewskiego!

1 min read

I stało się, będziemy mieli już wkrótce okazję podziwiać podbite oczy, połamane nosy, a przy odrobinie „szczęścia”, krew popłynie rynienką wprost do punktu krwiodawstwa. Jest przewidziany oczywiście i ozdobnik, który rozładuje napięcie na ringu – występ mistrzyń w fitnessie, czyli… jak skutecznie zdeformować swoje ciało, aby zaistnieć. Powód tego zamieszania? Boks. [przyp red.]

Będzie się działo ma II Tucholskim Boxing Show

Atrakcji nie zabraknie. Już teraz podajemy kilka szczegółów. Możemy zdradzić, że Patryk Godlewski ze Śliwic stoczy w Tucholi swoją pierwszą w karierze bokserskiej walkę zawodową, zaś jego przeciwnikiem będzie zawodnik spoza Polski. Tę walkę w ringu będzie sędziował pochodzący z Tucholi, znany nie tylko kibicom boksu Józef Prostojanek.

Lecz nie tylko walki bokserskie będzie można oglądać podczas tucholskiej gali, organizatorzy przygotowują również pokaz fitness i to w nie byle jakim wydaniu. Jak nam powiedział Marcin Gruchała rozmowy toczą się z wielokrotną mistrzynią Polski, mistrzynią świata w fitness sylwetkowym Natalią Gacką z Bydgoszczy i tucholanką Kingą Szwedą – tegoroczną mistrzynią Polski w fitness i kulturystyce oraz piątą zawodniczką Mistrzostw Europy w fitness.

Kolejne szczegóły już wkrótce. II Tucholski Boxing Show odbędzie się w niedzielę 8 grudnia w hali sportowej OSiR w Tucholi.

 

(red.)

Materiał dzięki uprzejmości kolegów z  Tucholanina.pl

Ilustracja WPROWADZAJĄCA – abcpracownika.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook