22 października 2020

Pierwsze miejsce zajął sierżant Bartosz Wiese! Tucholscy policjanci zgarnęli główne nagrody

1 min read

A nich ktoś powie, że tucholscy policjanci nie są sprawni! Wszystkim tym kłam zadają dwaj nasi policjanci, którzy zajęli najwyższe miejsca na podium. Zapewne ich komendant jest dumny i… słusznie!

Wczoraj (20.05) tucholscy policjanci rywalizowali w powiatowych eliminacjach do wojewódzkich zawodów „Patrol Roku 2015”. W zawodach biorą udział policjanci prewencji, czyli ci, których najczęściej spotykamy na ulicy.
Turniej jest formą doskonalenia zawodowego. Funkcjonariusze poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, by jak najlepiej służyć społeczeństwu.  Podczas wczorajszych eliminacji policjanci oceniani byli w teście wiedzy, strzelaniu, mieli do pokonania tor przeszkód.

Po podliczeniu wyników zostali wyłonieni zwycięzcy. Pierwsze miejsce w zawodach zajął sierżant Bartosz Wiese, który na co dzień pełni służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym w Tucholi. Drugi był starszy sierżant Mateusz Majewski z Posterunku Policji w Gostycynie. Obaj policjanci będą reprezentować tucholską komendę w zawodach wojewódzkich.

Źródło: kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Wielkie brawa! A teraz panowie… do roboty, jest jeszcze „kilku” bandziorów do złapania.