Pijany kierowca z Gostycyna zatrzymany przez policjantkę

Co się dzieje z kierowcami z Gostycyna? Czy mieszkańcy tej uroczej wsi nie potrafią jeździć inaczej, jak na podwójnym gazie? Pijany kierowca na drodze to pospolity bandyta, który może w każdej chwili pozbawić nas życia. Warto reagować, ale w granicach rozsądku, dokładnie tak, jak w opisanym przez policjantów przypadku.[Przyp.mrf.]

Policjantka z Komisariatu Policji w Koronowie, wracając po służbie do domu, na swojej drodze spotkała opla astrę. Samochód poruszał się zygzakiem po drodze tak, że nie można go   było wyprzedzić. Wszystko wskazywało na to, że kierujący jest pod wpływem alkoholu. W Pruszczu na terenie gminy Gostycyn, samochód zjechał z drogi i zatrzymał się. Funkcjonariuszka jadąca cały czas za oplem, również się zatrzymała, błyskawicznie uniemożliwiła kierującemu dalszą jazdę i o zdarzeniu poinformowała miejscowych policjantów.  Kierowcą opla okazał się 50-letni mieszkaniec gminy Gostycyn. Po zbadaniu stanu trzeźwości kierującego, podejrzenia policjantki potwierdziły się. Mężczyzna był pijany, miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. 50-latek za swój czyn odpowie niebawem w sądzie.

_______________

(mrf.)

KPP Tuchola

admin

Next Post

W najbliższą niedzielę zapraszamy do... LUBIEWA!

sob Cze 20 , 2015
A tam, jak zapewniają organizatorzy, czeka nas moc atrakcji. Jakich? Warto zapoznać się z bezpłatną propozycją spędzenia wolnego czasu z rodziną.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook