8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pijany troglodyta w dodatku bez uprawnień, chciał umknąć policjantom!

1 min read

To otwarta wojna, którą pijanym kierowcom wypowiedzieli policjanci. Nie pomagają prośby, groźby i apele, na naszych drogach ciągle poruszają się potencjalni bandyci na podwójnym gazie bez uprawnień do kierowania pojazdami.

Ten drogowy troglodyta posunął się o krok za daleko, chciał uciec stróżom prawa… FIATEM PUNTO! Sytuacja jak z lichej komedii. Policjanci poradzili sobie w mgnieniu oka.

W poniedziałek (18.07.2016r.) w Stobnie, tucholscy policjanci ruchu drogowego postanowili zatrzymać do kontroli kierującego fiatem punto. Mężczyzna nie miał jednak ochoty na spotkanie z mundurowymi i postanowił uciekać. Funkcjonariusze, którzy podjęli pościg, zatrzymali 30 – latka kilkaset metrów dalej. Kierował po alkoholu i bez uprawnień. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Policjanci zauważyli kierującego fiatem punto ok. godz. 20.00. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. Kierujący autem na widok wydawanych przez funkcjonariuszy sygnałów do zatrzymania, postanowił skręcić w boczną drogę i uciekać. Policjanci natychmiast podjęli pościg. 30 – letni mieszkaniec gm. Tuchola został zatrzymany kilkaset metrów dalej. Jak się okazało młody mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, zaś prowadzenie pojazdu poprzedził spożywaniem alkoholu. Kontrola stanu trzeźwości wykazała, że jego stężenie w organizmie kierującego wynosiło prawie 0,5 promila. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym bez wymaganych uprawnień oraz  w stanie po użyciu alkoholu.

__________________

(red.)

Na pdst. KKP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook