30 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Piotr Grzywacz nie żyje…

1 min read

Ta śmierć wstrząsnęła zarówno nami, jak i lokalną społecznością. Praktycznie, wszystkie lokalne media włączyły się do poszukiwań zaginionego pana Piotra. Niestety, było już za późno.

O ile, jeszcze dzisiaj około południa, mieliśmy nadzieję, tak chwilę później i ta… umarła. Poszczególne redakcje powoli publikują oficjalny komunikat, który dostarczyła nam  Komenda Powiatowa Policji w Tucholi.

Tucholscy policjanci prowadzili dziś (31.03.2016r) czynności w sprawie zaginięcia 58 – letniego mieszkańca Tucholi. Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj ok. godz. 10.30, nie informując rodziny gdzie się udaje. Kiedy wieczorem tucholanin nie wrócił do domu, najbliżsi powiadomili Policję. Funkcjonariusze wszczęli poszukiwania. Dziś ok. godz. 13.30 w lesie niedaleko Tucholi, leśniczy biorący udział w poszukiwaniach, znaleźli samochód należący do zaginionego. Chwilę później ujawniono zwłoki mężczyzny odpowiadające rysopisowi 58-latka. Skierowani na  miejscu zdarzenia funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.

p.o. Oficera prasowego
KPP w  Tucholi
sierż. szt. Justyna Janiak

Sucha notatka nie oddaje tragizmu sytuacji. Odszedł ktoś wyjątkowy. Bez pana Piotra Nasze  Miasto – Tuchola, będzie już innym miejscem.

Łączymy się w tych trudnych chwilach z rodziną zmarłego.

_______________________

Zespół TOKiS – PRESS

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook