2 marca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Piotr Plewa gwiazdą III Borowiackiej Biesiady Kabaretowej w Tucholi

1 min read

Kolejna dawka śmiechu zbliża się do Tucholi. 9 maja 2014 roku o godzinie 18:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się III edycja Borowiackiej Biesiady Kabaretowej.

Gwiazdą główną będzie Piotr Plewa – lider Grupy Rafała Kmity w programie PLEWA SHOW. Jego przedstawienie „Quasi kabaretowe one man show” to program znakomicie sprawdzający się na spotkaniach integracyjnych i biesiadach. Jako aktor na stałe występuje w krakowskim „Teatrze Stu” oraz w teatrze „Kamienica” w Warszawie. Od kilku lat związany jest ze stacją HBO, gdzie występuje w cyklicznych programach pt.: „HBO na Stojaka”. Jest gospodarzem Opolskiej Nocy Kabaretowej w 1995 roku oraz głównym prowadzącym ogólnopolskiego kabaretonu telewizyjnego FAMA 2000. Ostatnie realizacje – filmy fabularne: „Nie ma takiego numeru” 2005, „Dzień Gniewu” 2006, „Antyterapia” 2013.

Poza gwiazdą główną na scenie tego wieczoru zaprezentuje się monologistka kabaretowa Hanna Piotrowska oraz Kabaret Pod Napięciem. Gospodarzem imprezy będzie Bartosz Brzeskot, który po raz kolejny poprowadzi turniej dla publiczności – PoetrySlam.

Bilety do nabycia w Tucholskim Ośrodku Kultury.

_________________

(red.)

tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook