21 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Piwno – historyczna ściema powstaje koło ronda w Tucholi

1 min read

Podobno ciągle jeszcze obowiązuje w tym kraju wychowanie w duchu trzeźwości, ale odkąd niejaki Ferdynand Kiepski (bohater idiotycznego serialu) stwierdził, że piwo, to nie alkohol, wszystko się chyba zmieniło, przynajmniej tak sądzi jedna z firm piwowarskich smarując w Tucholi swoje loga, po frontowych ścianach i płotach, umieszczając wpierw ostrzeżenie o szkodliwości picia. Hipokryzja czystej wody.


Od kilku dni koło tucholskiego ronda działa ekipa adeptów malarstwa, która wpierw usunęła koszmarną reklamę jednej z tucholskich firm, by powoli zastąpić ją reklamą piwa ukrytą pod kolejną historyczną ściemą w formie komiksu. Wzorując się na jednym z kampanijnych plakatów, dokonano jego modyfikacji i w efekcie powstaje ogromny mural, na jednym z okolicznych budynków. Gigantyczna powierzchnia reklamowa sporo kosztuje, ktoś z pewnością na tym zarobił, ale jak wiadomo reklama jest dźwigną handlu, tak więc browar również będzie zadowolony. Rączka rączkę myje, nawet po farbie. Teraz czekamy, czy owo „dzieło” zostanie „poświęcone” przez okolicznych smakoszy, którym dokucza przepełniony pęcherz.

Piwny obłęd dotarł pod strzechy, kolejny koszmarek zostanie tutaj na lata. A co na to miejski plastyk? Czyżby oślepł lub został zwolniony? Jak to śpiewał nieodżałowany pan Wojciech Młynarski? ” Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze…”.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook