Placówka gazownicza w Tucholi stała się faktem!

Zapewniło nas o tym szefostwo w osobach Panów Dyrektorów: Sebastiana Latanowicza i Jerzego Leszczyńskiego, którzy w progach palcówki gazowniczej w Tucholi, jak onegdaj, przy Świeckiej gościli naszych burmistrzów, panią Prezes PK oraz przedstawicieli mediów. Wraz z kierownictwem do rozmowy włączył się pan Piotr Czerniejewski – kierownik Działu Obsługi Klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Kierownikiem tucholskiej placówki ponownie został pan Stanisław Nawalany.

Dyrektorzy mówili o perspektywach rozwoju sieci gazowniczej nie tylko w Tucholi, ale w całym powiecie, tym samym sieć gazowa powiększy się i przekroczy obecne ponad ćwierć tysiąca kilometrów.

Nie będzie najmniejszych problemów z gazyfikacją nowych osiedli, jednak pan dyr. Latanowicz zaznacza, że najlepiej gazownikom pracuje się na „terenach dziewiczych”, tzn, takich, które są jeszcze wolne od innej infrastruktury.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się sporo o nowych technologiach gromadzenia i przesyłu gazu z wykorzystaniem nowatorskich  urządzeń, które nie potrzebują sieci rurociągów i być może w nieodległej przyszłości pojawią się na naszym terenie.

Gospodarze obiektu z przekonaniem mówili o tym, że zależy im na rozwijaniu rynku właśnie w powiecie tucholskim. Burmistrz Tucholi, pan Tadeusz Kowalski zapewnił przedsiębiorców o swojej przychylności dla działań firmy. Liczy również na szeroką współpracę.

Po części oficjalnej, nastąpiła ta nieoficjalna – wspólny obiad w jednej z tucholskich restauracji – podziękowanie od firmy.

_______________________
(red.)

admin

Next Post

"Uciekaj, wszystko wykryte!" już padło, ale tylko w stosunku do Lecha Wałęsy! - S. Michalkiewicz

śr Lut 1 , 2017
„Uciekaj, wszystko wykryte!” już padło, ale tylko w stosunku do Lecha Wałęsy! – Stanisław Michalkiewicz nie tylko o opinii grafologów z instytutu Jana Sehna w sprawie dokumentów podpisanych przez TW „Bolka”, także o nieustającej niezawisłości polskiego wymiaru sprawiedliwości, o kreacji „ałtorytetów moralnych” przez media, o nowej potężnej broni zapowiadanej w […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook