29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

"Plan dla Polski", czyli… polityczna agitka w Tucholskim Ośrodku Kultury

2 min read

Odbędzie się już dziesiątego dnia grudnia, a mistrzami ceremonii staną się dwaj parlamentarzyści z Tucholi.

Donald Tusk – PREMIER:

„Mam świadomość, że rok 2012 nie był dla ludzi łatwy. To był czas trudnych decyzji. Najważniejszym bowiem celem, jaki stoi przed władzą w każdym państwie europejskim, jest skuteczna ochrona swoich obywateli przed skutkami kryzysu.

Nic nie wskazuje na to, aby rok 2013 był w wymiarze globalnym i europejskim spokojniejszy. Będzie rokiem innym, ale dla Polski niekoniecznie trudniejszym. To, że trzeba dopasować politykę gospodarczą do bieżącej sytuacji, pokazały nasze dotychczasowe doświadczenia. Dlatego też pragniemy skupić się na dwóch zasadniczych, moim zdaniem, problemach.

W centrum zainteresowania stawiamy bezdyskusyjnie bezpieczeństwo polskiej rodziny i polskich dzieci. Polska potrzebuje rewolucji na rzecz dzietności, na rzecz bezpieczeństwa matki decydującej się na urodzenie dziecka. Drugim priorytetowym zagadnieniem jest utrzymanie wzrostu gospodarczego, z którego zasłynęliśmy na tle innych krajów europejskich. Dla rządu rozsądnego, który chce ten wzrost – a więc miejsca pracy dla ludzi – utrzymać, kluczowe jest znalezienie możliwości jego finansowania.”

 

Od takiego wstępu zaczyna się przedstawienie wszystkich „chciejstw” dominującej obecnie opcji politycznej, która wobec ciągłych, opozycyjnych ataków na siebie, próbuje broni ostatecznej, aby wybielić się w oczach społeczeństwa – konsultacji z nim.

Gierek wiecznie żywy?

 

W świat wyruszają urzędnicy/ współpracownicy PO, aby przekonywać, nagabywać do swoich koncepcji. Jaki koń jest, każdy widzi, zwłaszcza teraz, przed wyborami, jednak…, nie wchodzi się kolejny raz do tej samej … zupy. A tę jak widać, na nasz koszt, uwarzą panowie: senator i poseł z Naszej ziemi, jak widać ta sprawa przyćmiewa Im inne, kluczowe, dla naszej społeczności.

 

Populizm w Tucholi? Panowie, wstydźcie się…

 

Mariusz R.Fryckowski

 

Więcej o tej sprawie: http://www.plandlapolski.pl/

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook