PO stu latach niepodległości czeka nas niewola! Rząd ukrywa sprawę roszczeń żydowskich wobec POLSKI!

W ambasadzie USA jest już specjalny urzędnik do sprawy ustawy 447 JUST – Stanisław Michalkiewicz. Cóż prezydent Trump, czego się spodziewa – „co mi dasz, jak ci to zrobię?”, „co mi dacie, jak poprę projekt Trójmorza?”

Ano – cena już się pojawiła, a ustawa 447 wyraźnie o tym mówi! Pan minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz okłamywał z miedzianym czołem podczas swojego niedawnego sejmowego expose polską opinię publiczną, twierdząc że ustawa 447 nie będzie wywierała w Polsce skutków prawnych. No to mamy dwie możliwości: albo pan minister Czaputowicz udaje durnia, albo – co gorsza – nie udaje! Nie wiadomo, co gorsze! – mówił Stanisław Michalkiewicz podczas swojego wystąpienia w trakcie panelu dyskusyjnego „PolExit – szansa czy zagrożenie?”, w Krakowie 24.03.2019 r.


ASMEREDAKCJA

admin

Next Post

Nagonka na nauczycieli nabiera tempa

wt Mar 26 , 2019
To, co wyprawia rząd z nauczycielami można rozważać na kilka sposobów. Wsłuchując się w propagandę sukcesu premiera Morawieckiego można uznać, że wyplata 1000 złotych każdemu pracownikowi oświaty to betka, albo sygnał, że właśnie skończyły się pieniądze i rusza inflacja.  Zdaje się też, że protest nauczycieli stanowi tylko jedną z zasłon […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook