pt. Sie 14th, 2020

Podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu

1 min read

W środę (5.02.2020r.) tucholscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o handel środkami odurzającymi. Policjanci do tej sprawy zabezpieczyli blisko 150 gramów amfetaminy, tabletki ecstazy oraz niewielką ilość marihuany. Podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Praca tucholskich kryminalnych, doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, podejrzanego o handel narkotykami. 28-letni mieszkaniec Tucholi został zatrzymany (5.02.20r.) w miejscu zamieszkania. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, policjanci znaleźli około150 gramów amfetaminy, 5 tabletek ecstazy oraz niewielką ilość marihuany.  Przeprowadzone testy w policyjnym laboratorium potwierdziły, że są to środki odurzające.

Stróże prawa zabezpieczyli łącznie 8 woreczków z różnymi narkotykami. Mężczyzna tego samego dnia (5.02.20r.) trafił do policyjnego aresztu.  W piątek (7.02.20r.) w miejscowej prokuraturze zostały przedstawione zarzuty mężczyźnie za handel środkami odurzającymi. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt. Tucholscy śledczy szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy i nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


(red.)
Autor: mł. asp. Bartosz Wiese
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us: