Podejrzewany o kierowanie pod wpływem środków odurzających

Wczoraj (21.03.2019r.) policjanci tucholskiej „patrolówki” zatrzymali kierowcę, podejrzewanego o prowadzenia auta pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie nieznaczną ilość narkotyków.

Kierujący volkswagenem został zatrzymany do kontroli drogowej z powodu braku włączonych świateł. Mężczyzna w trakcie legitymowania zachowywał się nad wyraz nerwowo i nienaturalnie. Posiadał symptomy, które świadczyły, że mógłby być pod wpływem narkotyków. Mundurowi przeszukali pojazd i znaleźli niewielką ilość suszu roślinnego. Następnie przeprowadzili kierującemu test na zawartość środków odurzających w organizmie oraz sprawdzili podejrzaną substancję. Wynik obu testów okazał się być pozytywny i potwierdził w nich obecność marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali 24-letniemu mężczyźnie prawo jazdy. Od kierującego została również pobrana krew do badań i został mu przedstawiony zarzut. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese
Publikacja: sierż. szt. Bartosz Wiese

admin

Next Post

„Dzień Przedsiębiorczości” w tucholskiej komendzie POLICJI

sob Mar 23 , 2019
Służba w Policji stanowiła temat spotkania, do jakiego doszło w wczoraj (21.03.2019r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi. Funkcjonariusze przybliżyli młodzieży szkół średnich specyfikę zawodu policjanta. Wizyta uczniów odbyła się w ramach „Dnia Przedsiębiorczości”.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook