29 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Podjęto próbę zdelegalizowania Platformy Obywatelskiej, oby w rytmach ZZ-Top!

3 min read

Jak wielokrotnie wspominaliśmy w tym roku, zaznaczmy wyborczym, będą działy się prawdziwe cuda. Polityczna „naparzanka” rozkręca się coraz bardziej, ale punkt kulminacyjny dopiero przed nami. Obecnie do gry wchodzą narodowcy, czyli ta część politycznej sceny, która nie ma najmniejszego zamiaru poddać się procesowi powolnego przepoczwarzenia się w eunuchów nie mających prawa do korzystania z narzędzi do samoobrony. Konstytucja tego nie przewiduje.

Gdyby dzisiaj wybuchła wojna i to z kimkolwiek, można pójść o zakład, że na linię frontu (gdyby takowy sklecono) w pierwszym rzucie i jako ochotnicy, poszliby właśnie narodowcy, reszta nie byłaby zdolna nawet do podniesienia broni. A gdyby tak się stało, to z pewnością połowa z nich zamiast kolby, w dołku strzeleckim zaparłaby… lufę karabinu.

Większość, słysząc hasło „narodowcy”, puka się wymownie w czoło, łącząc ruch ze skrajną prawica, byłym zbuntowanym księdzem, czy szefem Młodzieży Wszechpolskiej. Nic bardziej mylnego, prawdziwi narodowcy milczą i… ćwiczą. Obecnie jest jednak dla nich właściwy czas, aby zadziałać i zastosować manewr ucieczki do przodu, zwłaszcza, że dawna skompromitowana, również i ta obecna… partia przywódcza, postanowiły zdelegalizować narodowców. Jedna z nich (PiS) właśnie, chwilowo zawiesiła rękawice na kołku, widząc w tym swój interes.  PO spóźniło się, bo narodowcy właśnie złożyli wniosek o delegalizację PO i Nowoczesnej, co praktycznie wszystkie media głównego ścieku wymownie dzisiaj przemilczały.

Razem z Ruchem Narodowym, złożyliśmy dziś wniosek do prokuratury o delegalizację Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej! Ogromna ilość afer, w których brali udział przedstawiciele wspomnianych partii politycznych, ewidentnie szkodliwe względem Polski działania, niegospodarne zarządzanie instytucjami państwowymi, oraz represje względem przeciwników politycznych – tak wygląda działalność wspomnianych ugrupowań.

Mówią przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego. Jednak nie na tym koniec bo:

Sposób ich funkcjonowania niejednokrotnie wyczerpywał znamiona przestępczości zorganizowanej. Niebawem rozpoczniemy akcję #platformanienawisci, pokazującą na konkretnych przykładach prawdziwą nienawiść w wydaniu Platformy Obywatelskiej oraz próby niszczenia życia ludziom, niezgadzającym się z polityką wypomnianej partii

– czytamy w oświadczeniu.

Warto zaznaczyć, że rząd Prawa i Sprawiedliwości do tej pory ich nie rozliczył! Działania obecnej władzy ograniczają się jedynie do szumnych zapowiedzi pomagających w zbijaniu kapitału politycznego

– podkreślają narodowcy.

Co dalej? Działaniom PO przyglądać się będzie Prokuratura, a pozywający już dokumentują wszelkie przejawy mowy nienawiści, których powiedzmy sobie szczerze…, w PO były całe pokłady.

Widać wyraźnie, że PO śpi snem sprawiedliwych i nie zauważyła, że tuż pod nosem wyrosła im konkurencja, która skonsolidowała siły i wystawia właśnie wspólny front.

Jego twarzami są nie tylko znani politycy o poglądach skrajnie prawicowych, ale i artyści, a nawet jeden reżyser filmowy! W innym przypadku udałoby się  zbagatelizować sprawę, ale już w tej chwili rządowe sondażownie biją na alarm, ponieważ narodowcy, odcięci od mediów tradycyjnych, stworzyli swoje w Internecie i skupiają wokół siebie prawie dwa miliony zwolenników!

To potężna siła, z której istnienia zdaje sobie partia Jarosława Kaczyńskiego i właśnie rozpoczęła z narodowcami, swoją wspólną,  sprytną grę. Pamiętajmy, że Kaczyński jest bez wątpienia mistrzem intrygi, ale zawsze na końcu potyka się o własne nogi.

Wspomniane symptomy, można było zauważyć podczas ostatnich obchodów w Auschwitz, kiedy premier Morawiecki w swojej przemowie, przypodobał się narodowcom, wspominając o sprawcach zbrodni wojennych , gdzie zaznaczył wyraźnie, że winę za zbrodnie ponoszą Niemcy, a nie anonimowi „naziści”. Oliwy do ognia dolała też sprawa specjalisty od szczawiu i motyli – posła Niesiołowskiego (PO), na którym rzekomo ciążą straszliwe zarzuty.

W ostatniej chwili…, dowiadujemy się, że poseł złożył swój mandat,  a to nieomylny znak, że Temida weszła właśnie do akcji i przejmuje inicjatywę.

Polowanie trwa? Oczywiście w rytmie ZZ-TOP…


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook