18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Podwyżki składek ZUS-owskich zaszokują wielu

2 min read

Prawie 1500 złotych, tyle trzeba będzie co miesiąc wpłacić do ZUS – u, niezależnie od tego, czy nasz biznes działa dobrze, czy też kuleje. Nowa kwota 1440 zł (podwyżka o 9,7%), będzie jak wyrok dla przedsiębiorców już od 2020 roku.

Takiej podwyżki nie było jeszcze w historii, państwo rękoma funkcjonariuszy ZUS-u założyło się z obywatelem w dniu urodzin o to, że będzie łupiło go aż do śmierci. To swoisty zakład o emeryturę, obywatel twierdzi, że będzie żył długo, a państwo, że wręcz przeciwnie. Do tej chwili państwo jako instytucja wygrywa, a my płacimy i będziemy to robić aż do śmierci. Złośliwi twierdzą, że problemy zdrowotne, podatki, złej jakości żywność i szereg innych toksycznych składowych, ma charakter przemyślanej eutanazji Polaków. Jednak my, znane na świecie łaziki, zawsze odnajdziemy wyjście z matni.

Obecny rząd dostał regularnej, bolesnej obstrukcji i zgrabnie przedzierzgnął rzeczywistość do tej, która minęła – socjalizmu. Ingeruje we wszystko i zakłada, że polskie społeczeństwo jest bezmózgą magmą. Najgorsze jest to, że wielu osobom to odpowiada, ich własne wnuki za to je przeklną, to pewne.

Interesujące jest w tym wszystkim to, że bezmyślny rząd żyje w jakiejś ułudzie, tworząc podobne statystyki, kto tyle zarabia? Przebudzenie będzie straszne, bo rząd nie ma swoich pieniędzy, kradnie wyłącznie nasze, a dług publiczny  na tę chwilę to: 1 206 967 159 419 PLN i rośnie w tempie 5 000 złotych na sekundę.

Wszystkiego najlepszego.


(mrf.)

Na pdst. forbes.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook