2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

PODZIĘKOWANIA DLA DŁUGOLETNIEGO PRACOWNIKA

1 min read

Zarząd Powiatu Tucholskiego i pracownicy Starostwa Powiatowego w Tucholi uroczyście pożegnali Panią Barbarę Włoch, która po 40 latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę.

***

Pani Barbara należała do grona pracowników, którzy od pierwszego roku funkcjonowania Powiatu Tucholskiego współtworzyli profesjonalne usługi dla mieszkańców. Osobiście organizowała ona pracę Referatu Komunikacji, którego przez 13 lat była Kierownikem. W zadaniu tym pomagały jej wcześniejsze doświadczenia zawodowe. Cieszyła się wielkim autorytetem zarówno wśród współpracowników, Zarządu Powiatu, jaki i klientów urzędu.

Wydział Promocji i Sportu

_______________________________

Człowiek – instytucja, jak mówimy w redakcji o Pani Basi, gdyby można było stworzyć statystyki w oparciu o ilość aut, które za pośrednictwem p. Barbary przemieszczają się po naszych drogach…, z pewnością byłby to wynik imponujący. Zawsze uśmiechnięta, zawsze uprzejma, pracuje ze świetnym zespołem, który przejął od Niej wszystko, co najlepsze. W najbliższy czwartek (jutro) około południa władze i pracownicy Naszego powiatu, złożą podziękowania Pani Barbarze  za wieloletnią  pracę, my robimy to już dzisiaj…

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego co najlepsze.

TOKiS – PRESS

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook