26 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pojedziemy dla Kingi Szwedy!

2 min read

Zapraszamy do udziału w III Charytatywnym Rajdzie Rowerowym Banku Spółdzielczego w Koronowie.

W 2015 roku pojechaliśmy wspólnie po zdrowie naszych dzieci. W tym roku pojedziemy dla Kingi…

W tym roku uczestnicy rajdu pojadą na rzecz policjantki z Tucholi – Kingi Szwedy, która zmaga się z rakiem. Pani Kinga przez 10 lat pracując w Policji pomagała innym, teraz my chcemy pomóc jej w powrocie do zdrowia, zbierając środki na leczenie w klinice w Niemczech.

Rajd odbędzie się w dniach 13-14 maja 2017 r. i będzie przebiegał 3 trasami:

I trasa „długa” – ok. 125 km – trasa dwudniowa (z noclegiem w Tleniu).

Startujemy spod Banku Spółdzielczego w Koronowie Oddział w Brusach 13.05.2017 o godz. 12.00 i przemierzając piękne tereny Kaszub i Borów Tucholskich jedziemy do Tlenia, gdzie zaplanowana jest impreza taneczna i nocleg (płatny na własną rękę). Drugiego dnia wyruszamy także o godz. 12.00, dalej jadąc przez Tucholski Park Krajobrazowy, aby dotrzeć na metę w Romanowie – miejscowości położonej nad Zalewem Koronowskim.

II trasa „krótka Brusy” – ok. 31 km.

Uczestnicy tego dystansu wystartują wspólnie z uczestnikami trasy długiej 13.05.2017r. o godz. 12.00 spod Banku Spółdzielczego w Koronowie Oddział w Brusach, ul. Józefa Chełmowskiego 5 i wspólnie przejadą aż do miejscowości Mylof. Tam odłączą się od dystansu długiego. Jest to trasa biegnąca po terenie wzdłuż pięknych kaszubskich jezior. Na trasie przewidziano posiłki regeneracyjne oraz dodatkowe atrakcje.

III trasa „krótka Koronowo” – ok. 35 km.

Zeszłoroczny rajd wokół Zalewu Koronowskiego cieszył się dużym powodzeniem, w związku z czym mamy nadzieję, że trasa wzdłuż Jezior Byszewskich też Wam się spodoba. Startujemy 14.05.2017r. o godz. 11.30 spod Banku Spółdzielczego w Koronowie Filia w Koronowie, ul. Pomianowskiego 3. Na trasie przewidziano kilka przerw, posiłki regeneracyjne oraz dodatkowe atrakcje. Uczestnicy tego dystansu wjadą na metę wspólnie z uczestnikami dystansu długiego.

Aby wziąć udział w Rajdzie wystarczy zgłosić się mailowo na adres marketing@bskoronowo.com.pl, lub telefonicznie 52 382 05 78 oraz przekazać wpisowe na konto 39 8144 0005 9013 8144 0006 0119 z dopiskiem „RAJD”.

Wpisowe w kwocie:

Osoba dorosła – 30 zł,
Dzieci do 15 roku życia – opłata dobrowolna,
Rodziny – 50 zł za rodzinę

Płatne do 10 maja.

Dla uczestników oprócz dobrej zabawy i miłej atmosfery podczas pedałowania zapewniamy posiłki, przekąski, napoje, konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji.


Zapraszamy do fanpaga Banku Spółdzielczego: https://www.facebook.com/SpoldzielczyBank/?fref=ts gdzie na bieżąco można obserwować aktualności dotyczące Rajdu.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook