„Pola Nadziei 2015” kwesta Hospicjum Św. Małgorzaty w Tucholi

29 marca w Niedzielę Palmową członkowie Hospicjum Św. Małgorzaty w Tucholi wraz z wolontariuszami  kwestują na ulicach miasta i przed kościołami całego powiatu tucholskiego.
To już piękna tradycja, gdzie gorące serca wspomagają innych, często w potrzebie. Hospicjum Św. Małgorzaty w Tucholi, to nie instytucja, to miłość, nadzieja i pomoc, kiedyś być może wszyscy będziemy jej potrzebowali.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu tucholskiego do włączenia się w tę piękną  akcję. Tucholanie potrafią być wrażliwi , a my wierzymy w to, że dzięki kilku groszom wrzuconym do skarbonek hospicjum, pomoże kolejnym osobom.

Pola Nadziei (Akcja Żonkil) to program stworzony 57 lat temu, pomagający chorym na raka. Akcja ta przypominać ma nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie choroby.
Żonkil jest kwiatem bardzo delikatnym, tak delikatnym jak życie, które chroni się w hospicjum. Dlatego ofiarodawcy otrzymują za swoje „serce”- kwiat żonkila.

__________________

(red.)

admin

Next Post

Dziś Niedziela Palmowa. Przed nami Wielki Tydzień

nie Mar 29 , 2015
Niedziela Palmowa – dzień, w którym Kościół katolicki upamiętnia triumfalny wjazd Chrystusa do Jerozolimy. Niedziela Palmowa jest początkiem Wielkiego Tygodnia i zapowiedzią zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook