3 marca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pole do popisu – Tydzień z Internetem 2014

1 min read

Tydzie_z_Internetem_2014W dniach od 24 do 27 marca 2014 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi zaprasza osoby dorosłe i seniorów na spotkanie „Pole do popisu”, organizowane w ramach kampanii „Tydzień z Internetem”.

Kampanię objął honorowym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Podczas internetowego, przeprowadzonego na żywo wykładu, uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z komputera oraz jak przez Internet zdobywać wiedzę i kompetencje, które mogą być przydatne na rynku pracy. Przekonają się, jak pomóc we wskazaniu kierunków rozwoju swoim dzieciom czy wnukom, sprawdzą również, gdzie szukać informacji pomocnych w znalezieniu pracy i dlaczego na emeryturze warto zostać wolontariuszem.

MBP w Tucholi organizuje spotkanie w ramach kampanii „Tydzień z Internetem”. Jest to ogólnoeuropejska akcja, wspierana przez Neelie Kroes, Wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej i Komisarz Unii ds. Agendy Cyfrowej. Kampania odbędzie się już po raz czwarty. Celem tegorocznej edycji jest pokazanie, jak Internet i znajomość nowych technologii pomagają w poszukiwaniu pracy. W Polsce kampanię koordynuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI), prowadząca m.in. ogólnopolski Program Rozwoju Bibliotek.

Spotkanie zostanie zrealizowane w oparciu o scenariusz przygotowany przez Orange Polska i Fundację Orange.

Zapisy i informacje na temat spotkania i kampanii udziela:

Beata Modzińska, tel. 52 3345038

___________________

(red.)

Materiał powierzony przez tucholską MBP

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook