Policja poszukuje kierowcy, który potrącił dziecko!

Na skrzyżowaniu w Tucholi samochód potrącił 11-letniego chłopca. Kierowca nie udzielając pomocy poszkodowanemu, odjechał z miejsca zdarzenia.  Policjanci szukają świadków wypadku.


Wczoraj (16.10) do bydgoskiego szpitala został przewieziony 11-letni chłopiec. 11-latek, przed godziną 15 został potrącony, na przejściu dla pieszych w Tucholi, na skrzyżowaniu ulic Piastowska i Grunwaldzka. Niestety, kierowca pojazdu po uderzeniu pieszego odjechał z miejsca wypadku. Policjanci ustalają okoliczności sprawy i proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które widziały zdarzenie lub wiedzą coś na jego temat (52-3366200 lub 997).
_________________________

(mat. KPP Tuchola)

admin

Next Post

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

pt Paź 17 , 2014
Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolność i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook