25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Policja wygrała z… babcią! Komentarz dnia.

2 min read

Tucholscy policjanci sporządzą wniosek o ukaranie przeciwko 63-letniej mieszkance miasta. Jej pozbawiony opieki pies biegał luźno po ulicy. Za takie wykroczenie grozi kara grzywny do 250 złotych albo kara nagany.

Wczoraj (13.01) w godzinach rannych,  dzielnicowy pełniący służbę w swoim rejonie na terenie miasta, zauważył dużego psa biegającego po ulicy.  Pies zachowywał się agresywnie.  Policjant ustalił właściciela czworonoga. Kiedy funkcjonariusz dotarł na miejsce,  zwierzę biegało już luzem po niezamkniętej posesji.  Policjant zapytał właścicielkę, dlaczego pies bez opieki i kagańca chodzi po ulicy.  63-letnia kobieta odpowiedziała, że „ w telewizji mówili, że pies ma biegać, w związku z tym biega, gdzie chce”.  Dzielnicowy wyjaśnił, że obowiązkiem właściciela psa jest między innymi zabezpieczenie posesji tak, żeby zwierzę nie wydostało się samo na zewnątrz.  Niedopilnowanie tego jest wykroczeniem. Kobieta oświadczyła, że żadnego wykroczenia nie popełniła. Teraz przeciwko 63-latce policjanci sporządzą wniosek o ukaranie do tucholskiego sądu. Tam sędzia zadecyduje o winie i ewentualnej karze dla mieszkanki Tucholi.

 

__________________________

 

Gratulujemy Policji i słabowidzącej Temidzie, ultra niebezpieczna babcia z pewnością stanowiła gigantyczne zagrożenie dla społeczeństwa, a pies, który uległ jej namowom, powinien zostać zakuty, co najmniej w dyby i przypalany gorącą parówką w nos. Nie ma wytłumaczenia, że telewizja, ale warto sprawdzić, czy rezolutna dama zapłaciła abonament radiowo – telewizyjny,  zawsze można ją ukarać dodatkowo, wywarzając jej drzwi o trzeciej nad ranem, z pomocą brygady antyterrorystycznej, żądając książeczki RTV.  Świetna akcja i splendor! Czekamy na kolejne występy!

 

(red)

Wykorzystano informację pochodzącą z: http://www.tuchola.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl oraz materiały dostępne w YT.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook