30 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Policja zaprasza do wzięcia udziału w debacie

1 min read

„Katastrofa drogowa – jak się zachować” to temat debaty, którą organizuje Komendant Powiatowy Policji w Tucholi insp. Krzysztof Bodziński. Debata odbędzie w środę  (26.11) o godzinie 13.00 w Książnicy Tucholskiej przy ulicy Pocztowej 7B.


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu do wzięcia udziału w debacie i do wspólnych rozmów na temat prawidłowego zachowania się w przypadku katastrofy drogowej. Pomimo działania odpowiednich służb ratowniczych, które w przypadku zdarzeń drogowych  niosą nam pomoc, ważne jest też, aby każdy z nas posiadał  podstawową wiedzę o tym,  jak należy prawidłowo zachować się w obliczu katastrofy drogowej i jak zminimalizować ryzyko takiego niebezpieczeństwa.

Spotkanie takie jest też okazją do wypowiedzenia swoich uwag na temat bezpieczeństwa na drogach. Podczas debaty będą mieli Państwo możliwość przekazania swoich spostrzeżeń, opinii i oczekiwań dotyczących omawianego tematu. Wspólnie postaramy się rozwiązać uciążliwe problemy.

W debacie wezmą udział przedstawiciele służb, z którymi współpracuje Policja w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu tucholskiego.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich na debatę.

____________________

(red.)

Mat. Portal policyjny.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook