30 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Policjanci strzelali w Plaskoszu. Eliminacje do zawodów par patrolowych

2 min read

W Tucholi odbył się pierwszy etap eliminacji do zawodów par patrolowych. Policjanci brali udział w trzech konkurencjach. Zwycięscy będą reprezentować tucholska policję w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Pierwszą konkurencją w jakiej policjanci brali udział był test wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawa, realizacji zadań służbowych i zagadnień z pomocy medycznej. Po rozwiązanym teście policjanci mieli do przebiegnięcia tor przeszkód, który musieli pokonać z pełnym wyposażeniem do służby. W pocie czoła policjanci zakończyli drugą konkurencję. Na sam koniec na strzelnicy w Plaskoszu instruktorzy strzelań policyjnych sprawdził poziom wyszkolenia strzeleckiego tucholskich policjantów. Po wykonanym strzelaniu można już było podsumować osiągnięte wyniki po trzech konkurencjach.

I miejsce st. sierż. Janusz Narloch

II miejsce st. post. Dariusz Remus

III miejsce st. post. Michał Barabas

II miejsce st. sierż. Szymon Głuszek

Zdobywcy pierwszych dwóch miejsc będą brali udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Na koniec „boju” Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi podkom. Marcin Szulczyk podsumował całość zawodów. Pogratulował wszystkim policjantom za udział
i zaangażowanie. Zwycięzców uhonorował nagrodą i życzył im powodzenia na etapie wojewódzkim. Przewodniczący związków zawodowych tucholskiej policji asp. szt. Dariusz Pollok dołączył się do życzeń i przekazał nagrody rzeczowe.

Przyglądając się tym zmaganiom można jednoznacznie stwierdzić, że tucholscy policjanci są dobrze przygotowani do wykonywania swoich codziennych obowiązków służbowych.

Archiwum.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese
Publikacja: st. sierż. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook