20 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Policjanci wyeliminowali z ruchu 4 przestępców drogowych

2 min read

Mimo licznych kampanii prowadzonych przez policję, jak również wydanych przez sądy wyroków skazujących w trakcie ostatnich dni (08-13.04.2020r.) policjanci zatrzymali, aż 4 przestępców drogowych.

W minioną środę (08.04.20r.) w miejscowości Przy Szosie Sępoleńskiej policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 37- letniego kierowcę renault, który posiadał orzeczony przez sąd zakaz kierowania pojazdem. Sprawdzenie stanu trzeźwości nie  wskazało, by w organizmie mężczyzny znajdował się alkohol.

Następny kierujący samochodem, 61-letni mieszkaniec powiatu tucholskiego, który zlekceważył sobie ciążący na nim zakaz kierowania pojazdami został zatrzymany w czwartek (09.04.20r.) w miejscowości Nowy Sumin. Policyjna kontrola potwierdziła, że mężczyzna był trzeźwy.

Tego samego dnia (09.04.2020r.) kolejny „amator czterech kółek” wpadł w ręce policjantów w miejscowości Wielka Komorza. Kierujący samochodem marki volvo, 48 – letni mieszkaniec powiatu tucholskiego został zatrzymany przez funkcjonariuszy, którzy wyczuli alkohol. Kontrola stanu trzeźwości wykazała u kierującego ponad 2 promile. Okazało się również, że kierujący posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Kolejny nietrzeźwy spowodował kolizję w wielkanocny poniedziałek (13.04.20r.) w Małym Mędromierzu. Kierowca osobowego volkswagena stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji i skrzynkę energetyczną. Sprawdzenie stanu trzeźwości  wskazało, że stężenie alkoholu w organizmie 32- letniego mieszkańca powiatu tucholskiego, wyniosło ponad 2 promile. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.


Autor: mł.asp. Adam Wochna

Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook