16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Policjanci ze Świecia już go mają!

1 min read

Policyjne statystyki pękają w szwach – narkomania w naszym powiecie staje się poważnym problemem na równi z producentami „morderczego ziela”. Skoro zapobieganie narkomani jest podobno priorytetem, to nie uciekniemy przed próbami skutecznego jej wykrywania w organizmach młodych ludzi, być może za chwilę uzależnionych!

Praktycznie nie ma tygodnia, aby policyjne witryny nie informowały o tym, że funkcjonariusze zatrzymali młodzież z niewielkimi ilościami narkotyków przy sobie. To nie dilerzy, to… kupujący, być może już znajdują się pod wpływem tego świństwa, dodatkowo mogą prowadzić pojazd, o wypadek nie trudno,  co wtedy!. Policjant nie jest przygotowany do tego, aby z całą pewnością określić stan zatrzymanego, może tylko przypuszczać, a to zbyt mało.

Policjanci ze Świecia otrzymali niezwykle skuteczną broń tak przydatną w walce z tym społecznym problemem.

Urządzenie jest niezwykle precyzyjne i wyklucza wszelkie wątpliwości. Wykrywacz jest urządzeniem  mobilnym i świetnie sprawdza się przy wstępnym badaniu  kierowców na zawartość w organizmie środków odurzających.

To nie wymysł, to potrzeba chwili, tucholscy policjanci muszą mieć takie urządzenia, jeżeli w jakikolwiek sposób będzie wola opanowania problemu. Może zamiast kupować nowe doniczki z kwiatkami za worki pieniędzy i bez sensu ustawiać je w różnych punktach miasta, zainwestujemy w oczywistość?

Polecamy uwadze nowych radnych miejskich i powiatowych!

__________________

(mrf.)

Fot. Radio PiK (http://wiadomosci.onet.pl/)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook