Policjant stanie się wojskowym

W poniedziałek (28.01.2019r.) z miejscową komendą policji pożegnał się sierż. Mateusz Sampławski, który dalszą służbę będzie pełnił w jednostce wojskowej. Komendant nadkom. Wiesław Gapa wraz ze swoim zastępcą przekazali podziękowania za zaangażowanie w codziennej służbie, jednocześnie życząc dalszych sukcesów zawodowych.

Sierż. Mateusz Sampławski rozpoczął pracę w Policji w 2016 roku. Od samego początku związany był z tucholską jednostką. Po ukończeniu kursu podstawowego w szkole policji,  pierwsze kroki stawiał w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym.  Następnie od 2017 roku zasilił grono Zespołu Ruchu Drogowego, gdzie do dziś pełnił służbę. W poniedziałek (28.01.19r.) Komendant Powiatowy Policji w Tucholi wraz ze swoim zastępcą podziękowali naszemu koledze, za dotychczasową służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie tucholskim i życzyli rozwoju jego dalszej kariery w jednostce wojskowej.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese

admin

Next Post

Chojnice dają zielone światło obcokrajowcom i zabraniają używania fajerwerków!

czw Sty 31 , 2019
Chojnice ponownie wybiegają przed szereg, wpisując się w obecne nurty multikulturalnej politpoprawności. Bez wątpienia będzie to miało wpływ i na nasze miasto, a nawet cały powiat.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook